Круглий стіл на тему: "Захист прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет"

02 лютого 2018 року на базі Господарського суду Харківської області відбудеться круглий стіл на тему: "Захист прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет". Запрошуємо адвокатів прийняти участь в заході.

UADOM 2017: ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ

В рамках юридичної секції UADOM 1 грудня 2017 року, яке щорічно проводить ТОВ "Хостмайстер", відбулася відкрита дискусійна панель на тему "у домена два обличчя". Обговорювалися питання співвідношення правового регулювання відносин, що виникають в мережі Інтернет, та технічних аспектів функціонування системи DNS, питання доменних імен та служби WHOIS, блокування контенту, кібербезпеки, захисту персональних даних тощо.

Опублікована стаття "Допустимість доказів порушень у мережі Інтернет"

Метою статті є аналіз сучасного стану захисту об'єктів права інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет, пошук нових і вдосконалення існуючих шляхів подолання цієї ситуації.

Міжнародним співтовариством підтримано українську ініціативу

Сьогодні, 8 листопада, в м. Хайдарабад пройшло засідання ICANN (Meeting 57) на тему "Регіональна стратегія Східної Європи та Центральної Азії", під час якого були обговорені актуальні питання управління Інтернет, зокрема, питання співставлення вимог ICANN з вимогами національних законодавств до GTLD, захисту персональних даних в сервісі WHOIS, активізації участі ICANN в регіонах тощо.

Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю з Науковою бібліотекою ім.
М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка

Сьогодні, 28 жовтня, Консорціум "Український центр підтримки номерів і адрес" та Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Результаты фиксации веб-страниц нотариусами чаще всего не отражают объективное состояние предмета исследований

Телеканал 112 Україна

Результаты фиксации веб-страниц нотариусами чаще всего не отражают объективное состояние предмета исследований, – эксперты
Судебная практика говорит об уровне до 35% успешно оспариваемых в ходе судебных заседаний доказательств, оформленных нотариусами

Круглый стол на тему: "Новые механизмы защиты прав в сети Интернет"

Центр компетенции совместно с Украинским сетевым информационным центром провел Круглый стол на тему: "Новые механизмы защиты прав в сети Интернет", во время которого была презентована система фиксации и исследования содержания веб-страниц в сети Интернет "WEB-FIX", а также направления деятельности Центра компетенции.

НОВИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС "WEB-FIX"

Журнал "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ"

НОВИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС "WEB-FIX" забезпечує формування доказів ймовірних порушень прав інтелектуальної власності та прав осіб у мережі Інтернет, який розпочав роботу з 25 квітня 2016 року.

Директор Центру компетенції Разиграєва Наталя розповіла про нові механізми захисту прав у мережі Інтернет

Ліга - БЛОГИ

Сучасний стан та новели захисту прав у мережі інтернет.
На сьогоднішній день найпоширенішими категоріями спорів, що виникають у зв’язку із порушенням прав у мережі Інтернет є:

Український мережевий інформаційний центр презентував Центр компетенції на іForum-2016

20 квітня цього року на Українському форумі Інтернет-діячів «іForum-2016» під час дискусійної панелі «Сучасний стан та перспективи розвитку захисту інтелектуальної власності в Інтернеті» відбулася презентація Центру компетенції.